O MNĚ

Od svého narození dne 29. června 1981 jsem vyrůstal v obci Předklášteří, které bylo v té době součástí Tišnova. Po absolvování gymnázia jsem na Masarykově univerzitě vystudoval učitelství tělesné výchovy a informatiku. Díky programu Erasmus, který podporuje mobilitu studentů v rámci Evropské unie, jsem měl možnost své studium obohatit jedním semestrem stráveným na Akademii tělesné výchovy v polské Wroclawi.

Již během studia jsem začal pracovat. Nejprve to byly různé brigády, jedné z nich jsem se věnoval celých šest let, kdy jsem jako průvodce jezdil s cestovní kanceláří do Chorvatska, Černé Hory a Itálie. V roce 2005 jsem nastoupil na základní školu v Dolních Loučkách. Už během této práce jsem dojížděl trénovat házenou do Nového Veselí a v roce 2008 jsem se na Vysočinu definitivně přesunul. Přestěhoval jsem se do Žďáru nad Sázavou a působil jako učitel v základní škole v Novém Veselí.

V roce 2013 jsem uspěl v konkurzu na ředitele této školy a letos již v Novém Veselí začínám svůj pátý rok ve funkci.

Od malička se věnuji házené, ke které mne přivedl můj otec. Od třetí třídy jsem hrál za tehdejší Baník Tišnov a dorostenecké kategorie jsem strávil v ligovém Králově Poli. Už v té době jsem vnímal házenou spíše z trenérského pohledu, a proto jsem postupně ukončil hráčskou kariéru a začal trénovat. Ve velmi mladém věku jsem se stal také předsedou SK HC Tišnov, poté jsem zde působil jako sportovní ředitel a nyní jsem členem výkonného výboru oddílu házené v TJ Sokol Nové Veselí a členem vedení Českého svazu házené jako předseda Komise mládeže.

V současnosti jsem zastupitelem ve Žďáře nad Sázavou a regionálním předsedou TOP 09.

"Naším programem

je selský rozum

a řešení problémů."

KONTAKT

POSLAT DOTAZ

Opište Captcha

Tomáš Augustýn

tomas.augustyn@seznam.cz

TOP 09

Újezd 450/40, 118 00 Praha 1

Tel.: 255 790 999